Sprzedam działkę budowlaną w Dobrem

Dodane przez Dariusz Wicher, Niedziela, 05 Listopad, 2017  13:43

Opis oferty:

Super okazja!
Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona 19km od Mińska Mazowieckiego, 9 od Stanisławowa, 2km od Dobrego, 48 km od centrum Warszawy. Posiada ustalone warunki zabudowy pod dom jednorodzinny z garażem. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 75,50 m x 26,50 m. Powierzchnia działki 2000m². Działka posiada pozwolenie na budowę oraz wydany dziennik budowy. Zabudowa jednorodzinna domu typu Afrodyta. Powierzchnia zabudowy 215 m2.
Uzbrojona: prąd, wodociąg - media znajdują się bezpośrednio na terenie działki. Dogodny dojazd z drogi powiatowej (asfaltowej). Pozostaje w sąsiedztwie luźnej zabudowy domków jednorodzinnych. Nasłoneczniona z otwartą przestrzenią, idealną do zamieszkania dla osób lubiących ciszę, spokój i piękno natury /niedaleko znajduje się las/. Jednocześnie nie traci się kontaktu z cywilizacją: 2km do miasta Dobre i 19 km do Mińska Mazowieckiego.
Zagospodarowana w rozmaite nasadzenia: iglaki, tuje, sumaki i inne ciekawe rośliny. Na działce znajduje się okazała drewniana altana, huśtawka i oczko wodne. Zapisana w księdze wieczystej pod numerem SI1M/00116968/4. Działka o nr 467/6 posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.
Zapraszam do obejrzenia tego magicznego miejsca, negocjacji i kontaktu telefonicznego: 606111203
adres e-mail: dariusz.wicher@wp.pl
Sprzedaż bez pośredników
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 804
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie